Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por Ariana do t’iu ‘shkrijë’ me linjat e saj trupore

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i lakuar në mediet rozë. Ajo është shumë e…

Rexhë Gegaj, personi që e vendosi flamurin e UÇK’së në rrethojat e Gjykatës Speciale

Rexhë Gegaj është përsoni që vendosi flamurin e UÇK-së në rrethojat e Gjykatës Speciale në…

Kurti akuzon qeverinë për keqmenaxhim me Covid-19, ministrin Zemaj e quan “Ministri Zezaj”

Ish-Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka reaguar lidhur me gjendjen e krijuar në vend pas…

Me vello dhe e rregulluar bukur, ‘Bahari’ publikon imazhet me të bukura nga dita kur u bë nuse

Është ndër aktoret me të njohura në Shqipëri. Gaye Turgut dhe Deniz Evin për publikun…

Pse po zgjatë gati 5 orë intervistimi i Presidentit Thaçi?

Kanë kaluar më shumë se pesë orë prej kur presidenti Hashim Thaçi ka hyrë në…

Kjo është dhurata që Besi dhe Xhensila i bënë vajzës për ditëlindje

Dje, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt festoi ditëlinjden. Ajka dje ka mbushur 2…

Del pozitiv me Covid-19 një tjetër deputet i LDK’së

Akademik Frashër Demaj përmes rrjetit social Facebook ka njoftuar që ka dal pozitiv me virusin…

Ja sa vite burg mund të dënoheni nëse nuk i respektoni masat e Qeverisë

Policia e Kosovës nga dita e marta do të nis me shqiptimin e gjobave për…

Gjira vjen në Kosovë, shikoni si e pret nëna e saj

Gjira Kajtazi është këngëtarja që para pak viteve ishte tejet aktive në skenën muzikore shqipare.…

Nga Bajgora, Hoti thotë sërish: Dialogu nuk ka kuptim pa njohje reciproke

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se dialogu me Serbinë ka kuptim vetëm nëse…