Afër 700 qytetarë bëjnë termine për t’u testuar për Covid-19 në një klinikë private

Ministria e Shëndetësisë ka marrë vendim që edhe institucionet shëndetësore private të kryejnë teste për…

Shyhrete Behluli sfidon vajzat e renë, shikoni si u duk mbrëmë

Shyhrete Behluli pozon pranë vajzave dhe nuses, nuk ua lëshon aspak rrugën. Shyrete Behluli ka…

Elita kaq bukur duket pa pikë grimi

Sa bukur duket Elita pa pikë grimi. Moderatorja e njohur Elita Rudi vazhdon të jetë…

Hapi Google Maps dhe e zbuloi gruan me dashnorin

Që nga viti 2005 ekziston Google Street View i ka lehtësuar jetën të shumtëve, por…

Shoqja i shkon mysafir Lulës, kjo e fundit merr vëmendjn me paraqitjen e saj

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për…

Ky vend paralajmëron izolimin total pas rritjës së rasteve me Covid-19

Pandemia po rikthehet në shumë shtete të botës. Ky fat i keq po e ndjek…

80 vjeçari i cili nuk është larë 60 vite, a mund ta paramendoni si duket?

Disa njerëz bëjnë dush dy herë në ditë, disa të tjerë një herë e disa…

Gruaja e tij e ka ditëlindjen, Sinani e ‘shkrin’ me urimin e tij

Një romantik i vërtetë, urimi i Sinan Vllasaliut për ditëlindjen e gruas. Ai është një…

Qindra njerëz kanë vdekur nga lajmet e rreme për koronavirusin: Besonin në këto dy teori që shëronin infeksionin e virusit

Në tre muajt e parë të këtij viti, të paktën 800 njerëz në të gjithë…

Edhe kjo bën vaki: SHBA propozon ndryshimin në rregullat e dushit pas rënies së flokëve të Trump

Ankesat e presidentit amerikan për larjen e flokëve bënë që qeveria të propozojë një lehtësim…