Kunata e Egzonës ‘sfidon’ të gjitha, shfaqet super-tërheqëse në imazhin e fundit

Kunata e Egzonës ‘sfidon’ të gjitha, shfaqet super-tërheqëse në imazhin e funditadmin

Magazina

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mjaft tërheqëse dhe ‘sfidon’ edhe Egzonën me këtë pamje./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *