Lirimi publikon pamjen e parë me Lulen pas kthimit në shtëpi, kjo është gjendja e saj

Lirimi publikon pamjen e parë me Lulen pas kthimit në shtëpi, kjo është gjendja e sajadmin

Magazina

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Sonte Lulja është kthyer në shtëpi, e këtë lajm Lirimi e ka ndarë me ndjekësit e tyre.

E sonte ai ka publikuar foton e parë pas kthimit me Lulen. Padyshim Lulja po duket ende e lodhur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *