Month: January 2020

Adonisi e ‘injoron’ keq Teutën në këto orë të mbrëmjes

Adonisi e ‘injoron’ keq Teutën në këto orë të mbrëmjesJanuary 31st, 11:38pmJanuary 31st, 11:38pmadminMagazinaTeuta Krasniqi…

Afrona po bëhet nënë? Bukuroshja zbulon gjithҫka

Afrona po bëhet nënë? Bukuroshja zbulon gjithҫkaJanuary 31st, 10:47pmJanuary 31st, 10:47pmadminMagazinaAfrona Dika është një emër…

Më në fund lajm i gëzueshëm. Ja në cilën ditë pritet të bie borë në Kosovë

Ditët e para të muajit shkurt fillojnë me mot të butë dhe të thatë. Javën…

Më në fund zbulohet gjithçka, me 3 shkurt fillon punën Qeveria Kurti

Pjesëtari i shoqërisë civile në Kosovë, dhe analisti politik Krenar Shala, në një postim në…

Yllka në prag të lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar ajo sonte

Yllka në prag të lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar ajo sonteJanuary 31st, 9:24pmJanuary 31st,…

SHBA shpall situatë emergjente pas prekjes së 10 mijë vetave nga Coronavirusi

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë shpallur gjendje emergjente si përgjigje ndaj Coronavirusit që ka…

Xhensila pa pikë grimi, la ‘gojë hapur’ të gjithë me këtë pamje

Xhensila pa pikë grimi, la ‘gojë hapur’ të gjithë me këtë pamjeJanuary 31st, 9:52pmJanuary 31st,…

Pas kaq kohësh, më në fund Roberti jep lajmin e madh përmes Instagramit të tij

Pas kaq kohësh, më në fund Roberti jep lajmin e madh përmes Instagramit të tijJanuary…

Befason Learta, shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar Matinin

Befason Learta, shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar MatininJanuary 31st, 8:05pmJanuary 31st, 8:05pmadminMagazinaReja e…

I ftohti polar pritet të ‘shpërthejë’ në muajin shkurt, i prekur edhe Ballkani. Kjo është data kur fillon

Sipas trendit statistikor të parashikimeve të motit, muaj shkurt pritet të sjellë një ulje të…