Christine e “shpërdoron” TikTokun duke quar këmbët përpjetë

Loading...

Christine McGuinness ka bërë lëvizje të ndrysmë derisa ka treguar aftësitë e saj në sfidën e TikTok gjatë vetizolimit të koronavirusit

Ajo është duke e mbajtur vetveten të mbyllur por që brenda po bën ushtrime seksi dhe po poston video qesharake.

Christine McGuinnes ka treguar një formë interesante të premten derisa ka bërë video me këmbë hava si pjesë e një sfide të TikTok.

View this post on Instagram

I am actually magic look I can basically fly! 🦋 Life is all a bit upside down right now 🙃 Send me a challenge over on my new @tiktok_uk @tiktok @mrscmcguinness 🙋🏼‍♀️ wearing @boohoo 💕 #Challenge #upsidedownchallenge #Tiktok

A post shared by Christine McGuinness (@mrscmcguinness) on

Modelja (32) është dukur e jashtëzakonshme derisa ka treguar asetet e saj e veshur me veshje të vogla por edhe ka treguar sa fleksbile është ajo kur i ka postuar këto në Instagram. /GazetaExpress/

The post Christine e “shpërdoron” TikTokun duke quar këmbët përpjetë appeared first on Korrespodenti.

Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *