Plagosje me armë në Prishtinë, një person merr plumb në ballë e në dorë

Dy gjuajtje me armë kanë ndodhur mbrëmë në komunën e Prishtinës.

IndeksOnline mëson se si pasojë është plagosur një person në ballë dhe në dorë.

Viktima për momentin është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

The post Plagosje me armë në Prishtinë, një person merr plumb në ballë e në dorë appeared first on Korrespodenti.

admin: