Goditet nga vetura, vdes këmbësori

Goditet nga vetura, vdes këmbësori

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në Prishtinë.

Një person ka goditur me automjet këmbësorin, i cili pas lëndimeve të marra, ka ndërruar jetë në repartin intensiv në QKUK rreth orës 22:35.

Njoftimi i Policisë së Kosovës:

AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET

Rr Edmond Hoxha Prishtinë 28.09.2020 13:50. I dyshuari mashkull kosovar derisa po drejtonte automjetin e tij ka goditur këmbësorin viktimën mashkull kosovar duke i shkaktuar lëndime trupore. Rreth orës 22:35 viktima ka ndërruar jetë në repartin intensiv dhe me urdhër të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në obduksion.

The post Goditet nga vetura, vdes këmbësori appeared first on Korrespodenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *