Anita tregon një kujtim të bukur me Ramushin: “E ka marë një shtagë qaty ngat, ec po t’thom”

Anita tregon një kujtim të bukur me Ramushin: “E ka marë një shtagë qaty ngat, ec po t’thom”

“E ka marë një shtagë qaty ngat, ec po t’thom”, Anita tregon një kujtim të bukur me Ramushin.

Anita Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “1 kafe me Labin”.

Bashkëshortja e ish-kryeministrit Haradinaj, tregoi disa të pathëna nga jeta e saj, shkruan GazetaBlic.

Krahas detaje tjera, ajo tregoi edhe disa nga momentet e bukura me Ramushin.

Anita rrëfej një udhëtim me Ramushin në ‘Majën e Bajrakut’ në Suharekë.

“Unë nuk është se eci shumë dhe u lodha dhe i thash nuk du me ec, çka osht kjo ec e ec, veç kur e ka marë një shtag qaty ngat edhe ma ka bo ec, ec po t’thom”, tregon Anita duke qeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *