Lajmërohet Adrian Gaxha, shikoni si po duket tani

Lajmërohet Adrian Gaxha, shikoni si po duket tani

Adrian Gaxha është këngëtari shqiptar nga Maqedonia dhe që u bë i njohur për publikun që në daljen e parë në skenë.

Që nga fillimi ai solli për publikun vetëm hite të padiskutuara që mbetën përherë në kujtesën e dëgjuesve.

Adriani ka një kohë që po mungon me këngë të reja, e poashtu edhe me postime në rrjete sociale.

Mirëpo, së fundi ai ka postuar një imazh e ku duket se ka ndryshuar këtë kohë sa nuk ka qenë aktiv./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *