Showbiz

Me vello dhe e rregulluar bukur, ‘Bahari’ publikon imazhet me të bukura nga dita kur u bë nuse

Është ndër aktoret me të njohura në Shqipëri. Gaye Turgut dhe Deniz Evin për publikun…

Kjo është dhurata që Besi dhe Xhensila i bënë vajzës për ditëlindje

Dje, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt festoi ditëlinjden. Ajka dje ka mbushur 2…

Gjira vjen në Kosovë, shikoni si e pret nëna e saj

Gjira Kajtazi është këngëtarja që para pak viteve ishte tejet aktive në skenën muzikore shqipare.…

Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e…

Një ‘mal me para’ i kanë kushtuar këto sandale dhe reçipeta Nora Istrefit

Nora Istrefi edhe për veshje të plazhit paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi,…

Albani del për kafe me gruan e tij, e gjithë vëmendja tek pamja e Fjollës

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Alban Mehmeti po vazhdon të jetë tejet i dashur për publikun.…

Cima feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i ka bërë

Humoristi i njohur shqiptar Rasim Thaçi, apo siç njihet nga publiku si ‘Cima’ tash e…

S’ka dasma e ndeja, Mimoza Shkodra e ka gjeturn ‘profesionin’ e ri

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar. Që…

Pamje përralore nga ditëlindja e vajzës së Xhensilës dhe Besit

Pamje nga ditëlindja përrallore e vajzës së Besit dhe Xhensilës. Vajza e çiftit të estradës,…

Ky imazh lidh kujtime të paharruar të Lules me Meden

Lulja tregon një foto, me të cilën e lidhin kujtime të paharruara. Lulja dhe Meda…