Month: July 2019

Kosove

Supë nga panxhari dhe molla me selino

by:

Perimet pastroni dhe pritni në pjesë paksa të mëdha, nxeheni vajin, shtoni perime dhe qimonin, përzieni, qitni ujin e nxehtë, mbulojeni me kapak dhe zieni derisa …