Year: 2019

Teuta me burrin e vajzat ka shkuar tek prindërit për të festuar, publikojnë pamje nga atje

Teuta me burrin e vajzat ka shkuar tek prindërit për të festuar, publikojnë pamje nga…

Dauti me gruan e fëmijët festojnë së bashku, vëmendjen mori zonja me pamjen e saj

Dauti me gruan e fëmijët festojnë së bashku, vëmendjen mori zonja me pamjen e sajDecember…

Statistikë: Në 2019 lindën më shumë meshkuj sesa femra

Në Gjinekologji të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës gjatë viti 2019 janë kryer 9…

Vendi ku presidenti Thaçi do ta pres vitin e ri

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nuk do ta presë vitin e ri si të gjithë…

Luana vishet në të kuqe për fetsë, provokon rëndë me këtë fustan

Luana vishet në të kuqe për fetsë, provokon rëndë me këtë fustanDecember 31st, 7:57pmDecember 31st,…

‘Dështim’ total i KEDS’it për Vitin e Ri, 700 shtëpi në këtë komunë nuk kanë rrymë

700 shtëpi të Komunës së Klinës kanë mbetur pa furnizim me energji elektrike, raporton Gazeta…

Haradinaj nga Emergjenca: Festoni me kujdes, mos e ktheni festën në dhimje

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, vizitoi në orët e mbrëmjes edhe Repartin e Emergjencës në…

Gëzimja dhe kunata e saj shtrojnë tavolinën për Vitin e Ri, janë rregulluar edhe vet

Gëzimja dhe kunata e saj shtrojnë tavolinën për Vitin e Ri, janë rregulluar edhe vetDecember…

Familja Kurti ju uron Vitin e Ri

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje dhe njëkohësisht kandidati për kryeministër i qeverisë së ardhshme, Albin Kurti,…

Ambasadori Kosnett dhe gruaja e tij urojnë më të mirat në vitin 2020

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett, ka uruar qytetarët për festën e…