Agnesa shkon në Hollywood, pamja e saj do t’ju ‘mahnisë’

Agnesa shkon në Hollywood, pamja e saj do t’ju ‘mahnisë’admin

Magazina

Agnesa Vuthaj është missi kosovar që u bë që nga fillimi një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Agnesa arriti të fitojë zemrat e publikut, përcjell ORAinfo.

Atë jemi mësuar ta shohim shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot , ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në Hollywood e pamja e saj është ajo që padyshim mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *