Engji viziton dajët, njihuni me vëllezërit e Shyhretes

Engji viziton dajët, njihuni me vëllezërit e Shyhretesadmin

Magazina

Engjëllusha Salihu është emri i këngëtares shumë të njohur kosovare.

U bë e njohur nga publiku si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë u bë edhe vetë këngëtare, përcjell ORAinfo.

Engji është shumë aktive po postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo se ka shkuar tek dajët dhe ka ndarë me ndjekësit e saj një foto me vëllezërit e Shyhretes./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *