Ariana publikon imazhin me provokues nga Maldivet, do ta ‘shashtris’ Ermalin

Ariana publikon imazhin me provokues nga Maldivet, do ta ‘shashtris’ Ermalinadmin

Loading...

Magazina

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë çifit po i kalojnë pushimet në Maldives dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, Ariana ka publikuar disa foto ku shfaqet buzë bregdetit në Maldive.

E veshur në mënyrë provokuese, Ariana po duket shumë joshëse në këto imazhe. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *