Rita dhe nëna e saj e luajnë ‘qyqekun’ me këngën e Dhurata Dorës

Rita dhe nëna e saj e luajnë ‘qyqekun’ me këngën e Dhurata Dorësadmin

Loading...

Magazina

Rita Ora dhe Vera Ora kanë festuar duke kërcyer bashkë me këngën ‘Zemër’ nga Dhurata Dora.

Këngëtarja Rita Ora ka kaluar festat e fundvitit duke fsetuar me famlijen në një vend të ngrohtë.

Familja kanë ndarë vazhdimisht fotografi dhe pamje nga këto pushim, shumicën e të cilave i kanë kaluar në plazh dhe në jaht.

E pikërisht në darkën e Krishtlindjeve, ato sërish kanë zgjedhur të festojnë me këngë shqipe.

Është Vera ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj një video nga këto pushime, ku ajo bashkë me Ritën shihen duke kërcyer bashkë me këngën ‘Zemër’, super hitin nga Dhurata Dora.

Për me tepër shikoni videon…

Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *