Month: February 2020

Erdogan ia tërheq vërejtjen e fundit Asadit

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan ka deklaruar se “Çështja e Sirisë për Turqinë nuk…

Lola rregullohet dhe vishet në fustan plot me xixa, Dauti do të ‘shkrihet’

Lola rregullohet dhe vishet në fustan plot me xixa, Dauti do të ‘shkrihet’February 29th, 11:23pmFebruary…

Ministri i jashtëm turk i bën thirrje SHBA-së t’i ndihmojë ushtarët turq në Idlib

Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlut Çavusoglu i ka bërë thirrje SHBA-së që t’i ndihmojë…

Ridvan Berisha tregon se si VV’ja po mundohet ta kap RTK’në

Kryeredaktori i RTK-së, Ridvan Berisha së fundi ka reaguar i revoltuar ndaj pushtetit aktual ku…

Donald Trump thotë se pacienti që vdiq nga coronavirusi vuante edhe nja një sëmundje tjetër e rëndë

Shtetet e Bashkuara kanë raportuar vdekjen e parë nga coronavirusi në Washington State. Fataliteti i…

Edona del me ‘shokun e ngushtë’, ja kush është ai

Edona del me ‘shokun e ngushtë’, ja kush është aiFebruary 29th, 10:36pmFebruary 29th, 10:36pmadminMagazinaEdona Llalloshi…

Nga nesër Gjermania hap dyrt për punëtorë të kualifikuar

Shumë persona të pakënaqur me kushtet që ofron vendi, thonë se po të mundnin, sot…

Violeta vishet në fustan nusesh, lë pa fjalë me pamjen

Violeta vishet në fustan nusesh, lë pa fjalë me pamjenFebruary 29th, 9:41pmFebruary 29th, 9:41pmadminMagazinaVioletë Kukaj…

Mimoza sjell ‘verën’, shfaqet super-tërheqëse me këtë veshje

Mimoza sjell ‘verën’, shfaqet super-tërheqëse me këtë veshjeFebruary 29th, 9:05pmFebruary 29th, 9:05pmadminMagazinaAjo është një prej…

Kështu do të jetë moti në ditën e parë të Marsit?

Dita e parë e marsit në vend “do të vijojë me mot të bukur dhe…