Blero emocionon Afronën me këtë urim për Shën Valentin

Blero emocionon Afronën me këtë urim për Shën Valentinadmin

Magazina

Urimi i Bleros për Afronën për Shën Valentin.

14 shkurti për të dashuruarit nuk është thjesht një datë në kalendarë.

Kjo ditë simbolizon dashurinë dhe vëmendjen me të madhe ndërmjet çifteve.

Disa prej të dashuruarve këtë datë kujdesën që ta veçojnë me dhurata të ndryshme.

Blero dhe Afrona këtë vit për herë të parë Shën Valentinin e festojnë si të martuar.

Blero përmes një postimi në llogarinë në Instagram ia ka uruar Shën Vlentinin Afronës dhe i ka shprehur dashuri, shkruan Indeksonline. Këngëtari i njohur, ka postuar një fotografi të Afronës me vello. teksa e ka urar për festën e të dashuruarve.

admin: