Blero i bën dhuratën më të bukur Afronës për Shën Valentin

Blero i bën dhuratën më të bukur Afronës për Shën Valentinadmin

Loading...

Magazina

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot për Shën Valentin Blero i ka bërë Afronës një dhuratë shumë të bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *