Një burrë romantik si Adonisi, kështu e ka surprizuar Teutën për Shën Valentin

Një burrë romantik si Adonisi, kështu e ka surprizuar Teutën për Shën Valentinadmin

Magazina

Aktorja e mirënjohur kosovare, Teuta Krasniqi po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik.

Përveç për profesionin e saj, Teuta është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Teuta tani jeton me burrin dhe dy vajzat e saj.

Ajo nuk heziton të pulikojë imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, Teuta ka pulikuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë shumë speciale për Shën Valentin nga Adonisi./ORAinfo/

admin: