Genta nuk është shtatzënë, kjo foto zbulon gjithçka!

Genta nuk është shtatzënë, kjo foto zbulon gjithçka!admin

Loading...

Magazina

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër.

Më herët ishte raportuar se Genta ishte shtatzënë, por ajo nuk e kishte konfirmuar këtë.

E sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me barkun ‘petë’.

Kësisoj Genta ‘konfirmon’ se nuk po bëhet nënën.

Të paktën jo tani… /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *