Së shpejti do të bëhet nënë, por çka po e pengon Sarën gjatë kësaj shtatzënie

Së shpejti do të bëhet nënë, por çka po e pengon Sarën gjatë kësaj shtatzënie

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani pridër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me veshje dimërore, duket se gjatë kësaj shtatzënie Sarën po e pengon shumë i ftohti./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *