Adelina me dedikim emocionues për motrën

Adelina me dedikim emocionues për motrën

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, përmes një postimi ka treguar se ka dalë për darë me motrën.

E në këtë imazh, Adelina ka bërë një dedikim emocionues për motrën./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *