Luana shkëlqeu në fustan të zi, por e dini sa ka kushtuar ai?

Luana shkëlqeu në fustan të zi, por e dini sa ka kushtuar ai?

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur në një fustan të zi e të ngushtë.

E për këtë fustan Luana ka paguar 154 euro./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *