Showbiz

Roberti në darkë romantike, por kur po e shoqëron atë?

Robert Berisha është këngëtar e muzikant shumë i njohur në vendin tonë. Ai vazhdon të…

Vesën e ka marrë shumë malli për familjen e saj në Kosovë, do t’iu përlot me këto fjalë

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme…

Edhe Shyhretja niset për dasmë, i lë pas vetës rejën e vajzat me këtë frizurë e fustan

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin…

Learta niset për dasmë, me frizurën, grimin dhe fustanin e saj ua kalon të gjithë nuseve

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë…

Nuk e keni parë asnjëherë të tillë, nusja e Albanit shfaqet e ‘mbuluar’ me ari

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun. Bashkëshortja e Alban Mehmetit…

Njomza e bën gati edhe Gresën për dasmë, i lë nën ‘hije’ Engjin e Leartën

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e…

Reja e Sali Berishës shfaqet e veshur me minifund, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje

Blogerja Armina Mevlani është edhe e fejuara e djalit të Sali Berishës. Ajo është një…

Engji vishet me fustan të bardhë, do t’i lë pa mend të gjithë dasmorët

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin…

Befason Anita Haradinaj, publikon një moment shumë ‘intim’ me Ramushin

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë. Përveç me profesionin e saj,…

Engji e Learta rregullohen bëhen ‘kollomoq’, kështu të rregulluar nisën për të shkuar në ndejë

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e…