E veshur dhe e rregulluar si zonjë e vërtetë, Tuna po duket më bukur se asnjëherë më parë

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna. Ajo…

Çka do të ndodh nesër në Kosovë?

Këto janë ngjarjet e paralajmëruara për ditën e enjte (më 16 korrik) në Kosovë: Kryeministri…

Gjiko do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia, gruaja e tij publikon foto menjëherë pasi doli nga dushi

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë…

Ziadin Sela: Haraçina u kthye në bastion të shqiptarëve, fitojmë edhe në shumë komuna të tjera

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emër të koalicionit uroj aktivistët e Aleancës…

E dashura e Feros ‘ndezi’ rrjetin me fotot e fundit, shfaqet e tëra e zhveshur në vaskë

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare. Ajo u bë shumë e…

“Vala e dytë e koronavirusit është e pashmangshme”

Vala e dytë e epidemisë së Covid-19 është e pashmangshme, deklaroi sot eurokomisarja për shëndetësi,…

Blerona vesh fustanin më të bukur, vë në pah belin e hollë

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publikun Kosovar.…

Veprim i papritur nga djali i Xenit, publikon momente intime me gruan e tij

Korab jetishi është këngëtari shumë i njohur nga Gjakova. Ai fillimisht u bë i njohur…

Vritet një person, dyshohet se është goditur me sende të forta

Mbrëmjen e sotme është vrarë në rrethana misterioze një i ri i komunitetit rom në…

Aktorja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë, publikon pamjen më të ëmbël me burrin dhe djalin

Aktorja shumë e njohur shqiptare sot është bërë nënë për herë të parë. Bëhet fjalë…