Thaçi para intervistimit në Hagë: Ky është çmimi i lirisë

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, para se të hyjë në Dhomat e Specializuara për intervistim,…

Një ‘mal me para’ i kanë kushtuar këto sandale dhe reçipeta Nora Istrefit

Nora Istrefi edhe për veshje të plazhit paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi,…

Edhe deputetja Albena Reshitaj rezulton pozitiv me CoVID-19

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj njoftoi se është prekur nga virusi…

Albani del për kafe me gruan e tij, e gjithë vëmendja tek pamja e Fjollës

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Alban Mehmeti po vazhdon të jetë tejet i dashur për publikun.…

Deputeti i PDK-së infektohet me Covid-19

Abelard Tahiri nga Partia Demokratike e Kosovës ka njoftuar se është diagnostifikuar pozitiv me Covid-19.…

Plagoset një person

Është arrestuar një i dyshuar në Istog, pasi i njëjti ka shtënë me armë zjarri…

Këta janë shqiptarët që e dërguan flamurin e UÇK’së në Hagë

Sot pritet të intervistohet nga prokurori i Dhomave të Specializuara në Hagë, Presidenti i Kosovës,…

Cima feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i ka bërë

Humoristi i njohur shqiptar Rasim Thaçi, apo siç njihet nga publiku si ‘Cima’ tash e…

S’ka dasma e ndeja, Mimoza Shkodra e ka gjeturn ‘profesionin’ e ri

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar. Që…

E zë lisi, vdes një person

Një person ka vdekur, pasi është zënë nga një lis në malet e Rugovës në…